لیست قیمت انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی
پرداخت آنلاین نماد اعتماد

آخرین خبر ها

تاریخ ارسال :۱۳۹۷/۱۰/۱۸

احداث بزرگترین واحد تولیدی فولاد در شهرستان هشترود

فرماندار هشترود گفت: مجوز های لازم برای راه اندازی بزرگترین واحد تولید فولاد بخش خصوصی در شهرستان هشترود اخذ شده است.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،فرماندار شهرستان هشترود در جلسه کارگروه اشتغال گفت: با اقدامات انجام شده توسط کارگروه اشتغال در هشترود توانسته ایم از محل تسهیلات پایدار روستائی و تسهیلات اشتغال فراگیر، برای ۶۷ طرح ایجادی توسعه ای و تکمیلی، اعتباری افزون بر ۱۳ میلیارد تومان جذب کنیم و رتبه پنجم را در بین شهرستان های استان آذربایجان شرقی داشته باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد طی هفته های آینده با تکمیل مراحل طرح های در دست اقدام که در مرحله پرداخت وام هستند شهرستان وضعیتی بهتر از وضعیت فعلی را تجربه کند و گفت: لازمه این کار اقدام حمایت گرایانه بانک ها و دستگاه های اجرایی در قِبل افرادی است که پرونده آن ها تکمیل شده و مراحل نهایی خود را سپری می کند.

امینیان افزود:بانک ها و دستگاه های اجرایی موظف هستند بستر و زمینه های لازم برای مرحله دوم پرداخت ها را در شهرستان فراهم کنند تا به محض تامین اعتبار شهرستان بتواند تسهیلات مورد نیاز خود را جذب نماید.

فرماندار هشترود تاکید کرد:نظارت بر اجرای درست طرح ها در راستای اهدافی که برای طرح در خصوص تولید، اشتغال زایی و نهایتا توسعه شهرستان در نظر گرفته شده باید به صورت جدی وجود داشته باشد، ۶۷ طرح موجود لیست بندی شده و بازدید ها بصورت مرتب و مستمر وجود داشته باشد و بازخورد بازدید ها به استان گزارش شود.

خبر خوش فرماندار در این جلسه اتمام اخذ مجوز برای راه اندازی بزرگترین واحد تولید فولاد کشور توسط بخش خصوصی در شهرستان هشترود بود.

وی گفت:خوشبختانه این پروژه در مرحله واگذاری زمین می باشد و در دهه فجر کلنگ زنی این پروژه انجام خواهد شد و قادر خواهد بود سالانه تولیدی بالغ بر یک میلیون تن فولاد داشته باشد.

وی ابراز امیدواری کرد که در سال ۹۸ شاهد تحول عظیم در راستای توسعه شهرستان باشیم.


نظرات کاربران

    برای گذاشتن نظر لطفا لاگین کنید. ورود به سایت